MUMCU OTOMOTİV
 

1995 yılında İstanbul Ümraniye degüven sanayi sitesinde hizmete başladığımız otomotiv sektöründe yılların katmış olduğu birikimle2001 yılında kurumsal bir kimliğe bürünerek Kadosan Oto Sanayi Sitesinde hizmetimize devam etmiş bulunmaktayız. Bu gün de içinde bulunduğumuz otomotiv sektöründe hedefimiz sektördeki yenilikleri 18 yıllık tecrübemizle harmanlayıp her biri branşında uzman kadrosu ile müşteri taleplerine cevap verebilmek amacıyla girmiş olduğumuz revizyon çalışmalarında Mumcu Otomotiv Hasar Bakım Onarım Servisi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak yeni ünvanlımızla 01/06/2013 tarihinde Ekrem MUMCU tarafından Kurulmuş Bulunmaktadır.

Misyonumuz ;

Temsil ettiğimiz markaların gücünü, kuruluşumuzdan bu yana içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, otomotiv ve ilgili sektörlerde yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımla kaliteli hizmet sunmaktır. Müşterilerimize, daha kaliteli ve kullanılabilir araçlar için, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri( kaporta, boya ve orijinal ürün tedarik hizmetleri...), hizmet ve satış sonrası desteği, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak Mumcu Otomotiv olarak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek otomotiv sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz ;

Yenilikçiliği, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinilmiş insan kaynağı ve kurumsal yapısıyla; çevresinde güven veren öncü bir hizmet şirketi olmak. Mumcu Otomotiv müşterilerimize kendilerini en rahat ve güvenilir servis olduğu inancını vermek, hizmet doğrultusunda yenilikçi, insana saygı, çevreye saygı mevcut çalışma şartlarını, yüksek Kalite anlayışı ile vermiş olduğumuz kaporta boya hizmetlerinde; Kaporta boya sektöründe başlattığımız öncü çalışmalarımız ve sürekli yenilenen teknolojimizle her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmet sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Değerlerimiz,

Teknoloji
Zamanında tam hizmet
Takım çalışması
İş Ahlakı

Biz Diyoruz;

Unutmayın !!! ; aracınız iyi onarılmadığı zaman değer kaybeder, iyi onarıldığında ise değerinde yola devam eder…

Her marka araç için, kaporta & boya
Renk ve temizlik için profesyonel personel ayrıca vardır.
Müşteri odaklı, %100 memnuniyeti.

 

 
 

 
 
ÖRNEK HASAR ONARIMLARI

 
 
 
   SİGORTALI ARAÇLERINIZ İTİNA
   İLE YAPILIR

 
 
 
 HİZMETLERİMİZ

 

 
 

ANASAYFA     KURUMSAL KİMLİK     HİZMETLERİMİZ     HASAR ONARIMLARI     FOTO GALERİ     VİDEO     İLETİŞİM     E-MAİL
2013 © Copyright MUMCU OTOMOTİV HASAR BAKIM ONARIM SERVİSİ SAN.TİC. A.Ş.
Mumcu Otomotiv Hasar Bakım Onarım Servisi San. Tic. A.Ş. web sitesi içeriğinde kullnılan görsel ve yazılı verilerin kullanım hakkı
Mumcu Otomotiv Hasar Bakım Onarım Servisi San. Tic. A.Ş. firmasına aittir. Bu veriler Mumcu Otomotiv Hasar Bakım Onarım Servisi San. Tic. A.Ş.’ nin izni olmadan kullnılamaz, çoğaltılamaz.